Vodič nákladného vozidla zimnej údržby-sypač s radlicou

Regionálne cesty Bratislava a.s.

Miesto práce
Šenkvická cesta 10, 902 01 Pezinok
Termín nástupu
01.10.2020 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a bežná údržba nákladných vozidiel, osobných motorových vozidiel, špeciálnych strojov určených na výkon práce (mechanizmy slúžiace na odhŕňanie snehu z vozovky, pluhovanie a mechanizmy slúžiace na posyp vozovky)
- dodržiavanie všetkých právnych noriem a predpisov usmerňujúcich prevádzkovanie vozidla na pozemných komunikáciách
- dbať o správne vedenie agendy písomných náležitostí v nadväznosti na absolvované jazdy a výkony zvereným vozidlom a strojmi, v súlade s platnými VON a ostatnými súvisiacimi predpismi
- operatívne plnenie mimoriadnych a nepredvídaných úloh pri nutných zásahoch počas zimnej a letnej údržby ciest.

- zamestnávateľ pre vodičov v prípade záujmu zabezpečí bezplatné ubytovanie v okolí. Výkon práce sa predpokladá najmä v rámci strediska zimnej údržby v Pezinku - t.j. jazdy pluhmi a sypačmi v rámci okresu Pezinok.
- pracovný odev a obuv, hygienické prostriedky, stravné poukážky
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- príplatky za soboty, nedele a sviatky

Informácie o výberovom konaní

vodič musí mať kvalifikačnú kartu vodiča,
doklad o psychickej spôsobilosti,
doklad o zdravotnej spôsobilosti,
tachografická karta vodiča
preukaz strojníka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodič, cestár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

vodič nákladného vozidla

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zimná a letná údržba pozemných komunikácií, dopravné značenie ciest, vykonávanie zemných prác.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3978136  Megjelentetés dátuma: 27.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac