Stevard/ka v autobuse Regiojet Nitra (brigáda)

RegioJet a.s.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
3,3 €/hod + osobné ohodnotenie až do výšky 20% zo základnej zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pracovnej pozícii budete:
*poskytovať profesionálny klientský servis,
*koordinovať cestujúcich pri nástupe do autobusu,
*venovať sa zákazníkom – denná tlač, občerstvenie, podávanie informácií, predaj lístkov,
*účtovať tržby,
*starať sa o príjemné prostredie v autobuse v priebehu jazdy,
*spolupracovať s vodičmi autobusu.

*zamestnanie v prosperujúcej a dynamickej spoločnosti,
*zaujímavú a perspektívnú prácú medzi ľuďmi,
*získanie cenných pracovných skúseností,
*netradičné pracovné prostredie,
*prácu spojenú s cestovaním,
*motivačné platové ohodnotenie,

Budeme sa tešiť, ak nám zašleš svoj životopis s fotografiou. V prípade, ak nás presvedčíš, radi sa s Tebou stretneme osobne. Tak snáď to vyjde!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

STUDENT AGENCY/REGIOJET je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok.Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

*príjemnú, prozákaznícky orientovanú osobnosť,
*odolnosť voči stresu a organizačné schopnosti,
*časovú flexibilitu, ochotu pracovať aj cez víkendy a sviatky,

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3367148  Megjelentetés dátuma: 28.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,3 €/hod + osobné ohodnotenie až do výšky 20% zo základnej zložky mzdy