Predavač v očnej optike MANIA Original Stanica NIVY Bratislava

REGINA IMPORT, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
09/2021
850 - 1 150 EUR/mesiacpohyblivá zložka - provízny systém, odmeny za plnenie plánov prevádzky, od 150 € vyššie, závisí len od Vašej šikovnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buď prvý, buď originál...
Očná optika MANIA Original ti ponúka príležitosť stať sa prvým členom novovznikajúceho
tímu pracovníkov očnej optiky so zabezpečenými službami očného optika, optometristu
priamo v prevádzke, v nákupnom centre stanica Nivy

náplň práce predavača:
1. predaj sortimentu - okuliarové rámy, slnečné okuliare, doplnkový sortiment k okuliarom
2. obsluha, komunikácia a starostlivosť o zákazníka so zámerom predaja, odborné poradenstvo
3. objednávky a príjem sortimentu, jeho pútavé a estetické vystavenie
4. práca s registračnou pokladnicou a hotovosťou
5. riešenie reklamácií
6.starostlivosť o čistotu prevádzky
Pracovná pozícia je inzerovaná pre spoločnosť MANIA Original, s. r. o.

Prácou v našej spoločnosti môžete získať zaujímavé zamestnanie v prosperujúcej a stabilnej spoločnosti, osobnostný rozvoj a pracovný postup.
MANIA Original prináša atraktivitu, módne trendy a chráni oči ľudí na Slovensku. Aj ty sa môžeš stať členom nášho profesionálneho tímu.

žiadosť spolu so životopisom posielajte e-mailom na adresu : [email protected], do predmetu správy uviesť "Vaše meno; Nivy";

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zaujímajú nás kandidáti so zodpovedným, aktívnym, precíznym a samostatným prístupom k práci, s príjemným vystupovaním.
Kandidátov, by mali mať bezproblémovú dochádzku na dvanásťhodinovú zmenu od 9 hod. do 21 hod.
Výhodou je prax v danom odbore.

Sme distribučná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami s predajom okuliarových rámov a slnečných okuliarov svetových značiek GUESS, Guess by Marciano, GIGI, Gant, Serengeti a mnohých ďalších. Českým očným optikám sme spoľahlivým partnerom už 13 rokov. www.reginaimport.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4168363  Megjelentetés dátuma: 23.9.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac