Čašník - hotel Dominika

Regent and Co., spol.s r.o.

Miesto práce
Vlastenecké nám. 3, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
31.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme čašníka najlepšie s praxou do reštaurcie - hotela Dominika v Bratislave.
Náplň práce: Obsluha zákazníkov, predaj na bare, debarasovanie a príprava raňajok pre hotel.

V prípade záujmu posielajte svoje životopisy na [email protected]
alebo kontaktujte nás na čísle 0948 457 802.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Hotel DOMINIKA
je situovaný v Bratislave - Petržalke na Vlasteneckom námestí. Vo februári 2007 bola ukončená nová prístavba hotelovej časti k pôvodnému Penziónu Dominika, ktorá rozšírila dovtedajšiu kapacitu ôsmich izieb o ďalších 24 izieb a o 2 apartmány.

POLOHA
Hotel sa nachádza neďaleko Nového mosta, hraničného prechodu Berg, petržalskej železničnej stanice, Kongresového centra INCHEBA a nákupno-zábavného centra AUPARK.

VYBAVENOSŤ HOTELA
V hoteli sa nachádza reštaurácia, poľovnícky salónik, pizzeria a piváren. V relax centre nájdete parnú saunu, fínsku saunu a vírivku. Hotel disponuje vlastným stráženým parkoviskom, ktoré je podobne ako celý hotel monitorované nonstop nahrávacím kamerovým systémom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2771280  Megjelentetés dátuma: 18.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou