Obchodný zástupca

REGAZ SK, s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávanie a návšteva potenciálnych zákazníkov
• Vytváranie, rozvíjanie a udržiavanie obchodných vzťahov so zákazníkmi
• Rokovanie v dodávateľských a odberateľských firmách
• Účasť na veľtrhoch
• Monitorovanie obchodnej činnosti a predkladanie správ
• Telefonické a mailové vybavovanie objednávok a dopytov zákazníkov
• Vypracovanie cenových ponúk, spracovanie objednávok
• Administratívne činnosti súvisiace s vedením zákazníckej evidencie
• Iné úlohy prislúchajúce danej pozícii

Profesný životopis prosím zasielajte na adresu: [email protected]

Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom, ktorí splňajú kritériá. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- SŠ vzdelanie ukončené maturitnou skúškou
- prax v obchodnej činnosti
- obchodné a vyjednávacie schopnosti
- orientácia na výsledky
- technické myslenie
- AJ pre orientáciu v katalógoch
- práca s PC (MS Office, Outlook) - pokročilý
- vodičský preukaz sk. B
- zodpovedný prístup k práci
- dôslednosť, samostatnosť, spoľahlivosť

Profesionálne vybavenie skladov, dielní a úžitkových automobilov, výhradný predajca spoločnosti FAMI. Našimi hlavnými odberateľmi sú predovšetkým spoločnosti strojárenského zamerania a automotive odvetvia.. Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez samotnú výstavbu či montáž až po pozáručný servis.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2154579  Megjelentetés dátuma: 23.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou