Inžinier kvality

REGADA, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 300 EUR/mesiacod 1000 Eur + kvartálne odmeny ( v závislosti od plnenia obchodného plánu). Výška mzdy je orientačná, bude sa odvíjať od praxe a skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenská výrobná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu a do nášho tímu kvality hľadáme človeka na pozíciu Inžiniera kvality. Skúsenosti na podobnej pozícii sú vítané, šancu však má aj proaktívny kandidát s chuťou učiť sa a so záujmom pracovať pre našu spoločnosť. Ak rád komunikuješ v anglickom jazyku a nebojíš sa výziev, hľadáme práve Teba!

Vašou náplňou práce bude:
• účasť na auditoch, interných / externých podľa ISO 9001, ISO
14001,ISO/TS 16949, podieľanie sa na procesoch APQP a
zabezpečovanie PPAP, koordinácia tvorby a aktualizácie FMEA.
• komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi
• aktívny prístup pri riešení reklamácií (interné, externé-
kooperačné), vykonávanie analýz chybovosti a sledovanie
nápravných opatrení
• Spracovanie kontrolných postupov pre špecifický výkon kontroly
kvality výrobkov
• Sledovanie procesov na zabezpečenie a zvyšovanie kvality
• reporty, analýzy
• spolupráca s výrobou, technickým úsekom, obchodným úsekom a
nákupom
• príprava opatrení na zamedzenie vzniku nežiadúcich stavov

Novému kolegovi/ kolegyni ponúkame:
- stabilnú pôdu na ktorej môže rásť,
- firmu s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu,
- firemné vzdelávanie zamerané na rôzne oblasti,
- príspevky nad rámec zákona (jubileá, svadby, narodenie detí)
- dni voľna nad rámec zákona
- príspevok na DDS,
- možnosť práce formou Home office
- firemné akcie 2x do roka,
- provízny systém odmeňovania a iné.

Mzda na danej pozíci sa odvíja najmä od skúsenosti kandidáta.

Žiadosť o zamestnanie a profesijný životopis spolu so súhlasom k spracovaniu osobných údajov pre účely výberového konania zasielajte e-mailom na adresu: [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka s ochotou učiť sa a rásť. Náš budúci kolega/kolegyňa by mal/a byť komunikatívny, plný elánu, s aktívnym prístupom k práci.

Očakávame:
• min. SŠ vzdelanie technického
zamerania
• skúsenosti na podobnej pozícii vo
výrobnej spoločnosti vítané
• znalosť noriem ISO 9001, IATF 16949 a
nástrojov kvality vítané
• komunikatívna znalosť AJ - denné
využitie
• znalosť MS Office

Regada, s.r.o., spoločnosť s 25-ročnou históriou pôsobenia na trhu, sa zaoberá výrobou a predajom elektrických servopohonov s priemyselnými armatúrami, elektromagnetických ventilov, pneumatických prvkov a regulátorov tlaku plynu. Tradícia výroby elektromagnetických ventilov a servopohonov na Slovensku siaha až do 6O-tych rokov. Všetky výrobky navrhujú naši konštruktéri a vyrábame ich vo vlastných priestoroch najmodernejšími technológiami. K dispozícií máme aj vlastnú zlievareň pre tlakové liatie hliníka.
Predaj výrobkov a kvalitný zákaznícky servis zabezpečujú predajcovia na Slovensku a v Českej republike Prostredníctvom obchodných zástupcov pôsobíme aj v rôznych svetových krajinách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4064882  Megjelentetés dátuma: 13.9.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac