Účtovník/Účtovníčka

REGADA, spol. s r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
ihneď príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
855 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prax na pozícii účtovník/účtovníčka a hľadáte novú príležitosť?
Po dlhodobom zaškolení Vašou náplňou práce bude:
- vedenie účtovníctva vo výrobnej spoločnosti
- spracovávanie mesačnej a ročnej uzávierky
- správa daní a poplatkov (DPH pre tuzemsko, EU a tretie štáty)
- vedenie a spracovanie špeciálnej agendy a štatistík vyplývajúcich z aktuálnej
daňovej legislatívy
- zabezpečenie plnenia daňových povinností

Novému kolegovi/ kolegyni ponúkame:
- stabilnú pôdu na ktorej môže rásť,
- firmu s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu,
- firemné vzdelávanie zamerané na rôzne oblasti,
- príspevky nad rámec zákona (jubileá, svadby, narodenie detí)
- dni voľna nad rámec zákona
- príspevok na DDS,
- firemný mobil,
- firemné akcie 2x do roka,
- provízny systém odmeňovania a iné.

Mzda na danej pozíci sa odvíja najmä od skúsenosti kandidáta.

Profesný životopis spolu s motivačným listom zasielajte na mailovu adresu [email protected]
Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika a účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

2

Hľadáme vhodného kandidáta/kandidátku, ktorý má skúsenosť:
- so znalosťou aktuálnych právnych predpisov pre
oblasť daní a účtovníctva
- s vedením účtovníctva vo výrobnej firme.
Vítaná je znalosť:
- vnútropodnikového účtovníctva
- účtovného softvéru Softip

Regada, s.r.o., spoločnosť s 25-ročnou históriou pôsobenia na trhu, sa zaoberá výrobou a predajom elektrických servopohonov s priemyselnými armatúrami, elektromagnetických ventilov, pneumatických prvkov a regulátorov tlaku plynu. Tradícia výroby elektromagnetických ventilov a servopohonov na Slovensku siaha až do 6O-tych rokov. Všetky výrobky navrhujú naši konštruktéri a vyrábame ich vo vlastných priestoroch najmodernejšími technológiami. K dispozícií máme aj vlastnú zlievareň pre tlakové liatie hliníka.
Predaj výrobkov a kvalitný zákaznícky servis zabezpečujú predajcovia na Slovensku a v Českej republike Prostredníctvom obchodných zástupcov pôsobíme aj v rôznych svetových krajinách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4036623  Megjelentetés dátuma: 24.3.2021  Alapbér (bruttó): 855 EUR/mesiac