Montážnik tienacej techniky, rolety, žalúzie, markízy, pergoly, brány

ReflexRol s.r.o.

Miesto práce
Kremnická 26, 851 01 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž roliet, žalúzií, markízy, pergoly, garážové brány. Zameriavanie zákaziek, riešenie opráv a servisu. Práca možná aj na SZČO.

Zaujímavé finančné bonusy.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, stavebné, strojárske.

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť
manuálna zručnosť

Sme rodinná firma, ktorá je na trhu od roku 2014. Naším cieľom je predávať kvalitné výrobky zákazníkom a ich spokojnosť. Nebojíme sa neštandardných zákaziek. Najspokojnejší sme keď sú obe strany spokojné, my, aj klienti
Zaoberáme sa predpredajným servisom, predajom a montážou exteriérovej tieniacej techniky, ako sú kvalitné vonkajšie hliníkové rolety, žalúzie, screenové rolety, garážové brány, markízy, pergoly, prestrešenie – zastrešenie terasy a sieťky proti hmyzu s pôsobením po celom Slovensku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3332837  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou