Senior CI Tester

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vývoj automatizovaného testování (zejména výkonnostní, penetrační a integrační testy)
• Testování životního cyklu objednávek
• Testování aplikací pro back office a customer service
• Zodpovědnost za celé projekty týkající se testování
• Spolupráce s QA týmem a pravidelné pracovní cesty do Anglie
• Účast na workshopech a konferencích

Co byste měl mít:
• Alespoň 3 roky zkušeností s automatizovaným testováním, psaním testovacích scénářů a plánování testů
• Zkušenost s vývojem automatizovaných frameworků je plus
• Zkušenost se CI technologiemi a jejich použitím při automatizovaném testování
• Znalost frameworků jMeter, Selenium a penetrační frameworky jsou velkou výhodou
• Analytické myšlení a znalost QA procesů
• Ovládat technologie HTTP. PHP, JavaScript a GIT
• ISTQB nebo jiná QA certifikace je velkou výhodou
• Znalost Scrum nebo Kanban
• Plynulou angličtinu slovem i písmem na úrovni alespoň B2

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Krásné kanceláře v centru Brna
• Benefitní balíček - 5 týdnů dovolené, 2 sick days, 100 Kč stravenky
• Cafeteria benefity
• Teambuilding
• Možnost profesního růstu a seberealizace formou široké nabídky sebevzdělávání
• Home Office
• Mentoring program
• Zahraniční pracovní cesty

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Máte dlouholeté zkušenosti s automatizovaným testováním, technologiemi CI a hledáte novou výzvu? Mluvíte plyně anglicky a láká Vás práce v mezinárodní společnosti? Zašlete nám tedy své CV.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3939966  Megjelentetés dátuma: 20.7.2020  Alapbér (bruttó): 45 000 Kč/měsíc