Konzultant ERP

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Analýza procesů klienta, implementace ERP systému, sledování funkčnosti a následné opravy
• Pravidelná školení koncových uživatelů
• Telefonická i e-mailová podpora zákazníků
• Administrativa spojená s obsluhou ERP systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní pracovní místo
• Příspěvek na životní/penzijní připojištění
• 5 týdnů dovolené a sickdays
• možnost home office
• Jazykové kurzy
• Multisport karta
• Kafeteria systém
• Pravidelná školení
• Občerstvení na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jste technický a komunikativní typ a baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenost s prací v ERP systému a rád/a byste své znalosti a zkušenosti předával/a dál? Pro našeho klienta právě obsazujeme pozici konzultant ERP. Pokud by Vás taková pozice zajímala, pošlete nám své CV.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3871323  Megjelentetés dátuma: 18.3.2020  Alapbér (bruttó): 27 000 Kč/měsíc