Quality manager

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CUSTOMER QUALITY MANAGER
Společnost REED aktuálně obsazuje pro významnou mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive pozici manažera zákaznické kvality. Budete mít příležitost aplikovat Vaše nápady a vize v rámci oddělení kvality a prostor ke zlepšování a optimalizaci procesů. Pokud se porozhlížíte po nové příležitost, pak by tato pozice mohla být pro Vás tím dalším profesním krokem.

Vaším úkolem bude:
* Zodpovědnost za systém kvality společnosti, řízení a zlepšování systému kvality
* Vedení oddělení kvality, rozvoj a motivace svěřeného týmu (cca 22 podřízených v týmu)
* Spolupráce s ostatními odděleními
* Komunikace se zákazníky a dodavateli při řešení problémů
* Spolupráce při nápravných opatření a jejich realizace
* Znalost a plnění principů normy ISO/TS 16949
* Zodpovědnost za interní a externí audity

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a splňujete dané požadavky, zašlete mi Váš profesní životopis na email vera.smahovaATreedglobal.com. Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky mě můžete kontaktovat prostřednictvím sítě LinkedIn!

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Perspektivní zodpovědné zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti s otevřenou firemní kulturou
* Odborný a kariérový rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání
* Odpovídající finanční ohodnocení
* 5 týdnů dovolené + dovolená navíc
* 13. plat
* Další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ/SŠ technického směru – nejlépe strojírenství
* Min. 2 roky zkušeností ve výrobní kvalitě v automotive, v oblasti zpracování plastů výhodou
* Zkušenost s vedením pracovníků
* Komunikativní znalost AJ ( NJ výhodou)
* Silné manažerské dovednosti, kreativní technické myšlení
* Analytické myšlení, proaktivní přístup
* Osobnost zaměřená na zlepšování procesů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2703216  Megjelentetés dátuma: 29.9.2016