JAVA Developer

RedSwarm s. r. o.

Miesto práce
Nová Rožňavská 136, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacBonus po úspešnom ukončení projektu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho vývojového tímu hľadáme skúseného fullstack JAVA developera na agilný vývoj nových funkcionalít v rámci interných a externým projektov v oblasti bankového sektora.

• spolupráca na agilnom vývoji SW riešení pre našich klientov,
• vývoj pridelenej časti aplikácie s technológiou na Font End-e alebo Back End-e podľa zadanej špecifikácie,
• uvedenie SW riešení do produkcie na základe projektového plánu,
• implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb, nasadenie do produkcie,
• spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia, prípadne ich vedenie a koordinovanie.

Flexibilný pracovný čas, Možnosť práce formou homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

javascript/typescript SQL - Pokročilý
Css (bootstrap), Html - Pokročilý
AngularJS - Základy
ReactJS - Základy
Android - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softvéru

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4059730  Megjelentetés dátuma: 3.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac