Obchodný manager

Gift Gallery s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 16, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
viaczložkový plat / motivačný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra so stabilnou pozíciou na trhu hľadá kandidátov, ktorých pracovnou náplňou bude :
-predaj tovaru a služieb klientom
-akvizícia nových klientov
-starostlivosť o firemných klientov
-realizácia obchodného prípadu
-aktívna spolupráca s dodávateľmi
-nákup tovaru z Sk a zahraničia
-administrácia a zodpovednosť za chod zákazky
-vypracovávanie ponúk do tendrov
-aktívny servis pre obchodné oddelenie

-úvodné zaškolenia
-kolektívna dynamická práca
-motivačný systém hodnotenia
-práca v klimatizovaných priestoroch
-mobil,
-možnosť ocenenia výkonu podľa vlastného výberu
-poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone
zamestnania
-zdravotná starostlivosť - pravidelné preventívne prehliadky

Očakávame záujem o pracovnú pozíciu najmä záujemcov ktorých hodnotenie má zodpovedať výkonu, zameraných na cieľ, silne komunikatívnych a lojálnych
Uchádzači môžu očakávať transparentné a korektné výberové konanie. Kontaktovať prosíme výhradne mailom (profesijný životopis).
Prosíme zároveň o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov uvedených v CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax vo sfére obchodu vítaná ( najlepšie v reklame )
- motivácia úspechom
- schopnosť zistiť a uspokojiť potreby náročného zákazníka
- orientácia na vysoké ciele a výkon
- kreativita, samostatnosť, schopnosť prevziať
zodpovednosť, lojálnosť
- asertívne správanie

GIFT GALLERY s.r.o. je spoločnosť, so stabilným podielom na trhu reklamných predmetov (od roku 1993 do 2017 sa volala REDA s.r.o.) vďaka svojim skúsenostiam, kvalite a dobrému menu (ISO 9001:2011, ocenenia od NIC SR - Bonitná firma, Stabilná firma). Poskytujeme okrem predaja reklamných predmetov a ich tlače vlastnými technológiami aj poradenstvo a všestrannú starostlivosť o zákazníka na celom území Slovenska.

Sme dobrý kolektív lojálnych pracovníkov a takého hľadáme aj teraz.
Možno si ním práve Ty.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3239882  Megjelentetés dátuma: 12.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: viaczložkový plat / motivačný