Hostess- SaSaZu Bratislava

RED24 s.r.o.

Trenčianska 56/C, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:

- pracovať v tíme kde hľadáme tých najlepších v obore
- práca hostesky v atraktívnej prevádzke v centre Bratislavy
- vítanie zákazníkov
- rezervácie
- práce počas otvárania a zatvárania prevádzky
- komunikácia so zákazníkmi, oboznámenie s konceptom reštaurácie

Možnosť kariérneho a osobného rastu v novootvorenej prevádzke, ktorej koncept je založený na jednej z najúspešnejších rešturácií v Prahe

Vzdelávanie a školenie v obore gastronómie Juhovýchodnej Ázie, kde sa zamestnanec naučí novým inšpirujúcim chutiam.

Rôzne zaujímavé motivačné súťaže, za atraktívne výhry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme uchádzača ktorý chce patriť do týmu najlepších. Je komunikatívny a orintovaný na zákazníka, je mu prirodzené poskytnúť tie najlepšie služby.
Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita a zmysel pre detajl sú pre nás najpodstatnejšie osobnostné predpoklady nášho zamestnanca.

SaSaZu, dielo nášho šéfkuchára, je spojením alchýmie chutí, farieb, vášne a dizajnu.

Inšpiráciou boli roky strávené varením a cestovaním po juhovýchodnej Ázii, spomienky na čulý život v uliciach a trhoch Indonézie, Thajska, či Kambodže.

Koncept reštaurácie SaSaZu, ktorá za svoje krátke pôsobenie získala už množstvo prestížnych oceneni:
-7 krát za sebou prestížne ocenenie Michelin Gastronomic Guide - Bib Gourmand Category
- 4 krát bola vyhodnotená ako najlepšia ázijská reštaurácia v Prahe magazínom Prague Post
- v roku 2014 Euro/ S.Pellegrino & Acqua Panna - Najlepšia medzinárodná reštaurácia v Českej Republike

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2806330  Megjelentetés dátuma: 2.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou