Regionálny manažér pre Senicu

Red Post, s.r.o.

Miesto práce
Senica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
od 600 € vyššie , v závislosti od množstva letákov , v čistom mesačne - 2 dni v týždni (možnosť práce aj cez víkend)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za prácu doručovateľov
• Nábor a školenie nových doručovatelov
• Kontrola a vedenie ich práce
• Odvoz letákov zo skladu a rozvoz distribútorom pre ďalší roznos
• Kontrola kvality roznosu s klientom
• Pravidelné zasielanie výkazov rozvozu v excely

• flexibilná pracovná doba 2 dni do týždňa (možnosť práce aj cez víkend)
• možnosť práce popri zamestnaní
• práca najmä v teréne
• školenia

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu prosím pošlite životopis na e-mai: [email protected].
Pozvaní budú len vybraní kandidáti na osobné stretnutie do spoločnosti.
V prípade, že do 21 dní neobdržíte spätnú väzbu, považujte Vašu žiadosť za zamietnutú. Žiaľ z dôvodu vysokého záujmu o pozíciu nie je možné posielať zamietavú odpoveď individuálne. Ďakujeme za pochopenie a budeme potešení Vašim žiadostiam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• energický, flexibilný a ochotný
• auto s nosnosťou min 1 tonu podmienkou vo svojom vlastníctve, ochotný používať v práci
• bydlisko Senica a okolie
• precíznosť

Spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou neadresných reklamných zásielok do schránok obyvateľov na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3573117  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 600 € vyššie , v závislosti od množstva letákov , v čistom mesačne - 2 dni v týždni (možnosť práce aj cez víkend)