Key account manager

Red Post, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o súčasných klientov, vedenie obchodných rokovaní
- Vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov a ich oslovenie
- Prezentovanie a propagovanie služieb distribúcie
- Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom
- Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- Zodpovedanie za plnenie osobného plánu predaja
- Reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému

- flexibilná pracovná doba
- zaujímavý bonusový systém odmeňovania
- práca v mladom, neformálnom kolektíve
- školenia
- teambuilding

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu prosím pošlite životopis na [email protected].
Pozvaní budú len vybraní kandidáti na osobné stretnutie do spoločnosti.
V prípade, že do 21 dní neobdržíte spätnú väzbu, považujte Vašu žiadosť za zamietnutú. Žiaľ z dôvodu vysokého záujmu o pozíciu nie je možné posielať zamietavú odpoveď individuálne. Ďakujeme za pochopenie a budeme potešení Vašim žiadostiam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosť v oblasti obchodu a akvizície klientov v SME.
- Obchodnícke a prezentačné zručnosti.
- Prozákaznický prístup, orientácia na výsledky.
- Príjemné a reprezentatívne vystupovanie.
- Lojálnosť a bezúhonnosť.
- Práca na živnosť.

Spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou neadresných reklamných zásielok do schránok obyvateľov na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3281418  Megjelentetés dátuma: 10.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou