Student Marketeer - Žilina (Wings Team Member)

Red Bull Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.9.2020
Mzdové podmienky (brutto)
6,3 EUR/hod.bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Žiť a dýchať produktom a značkou:
  • Byť tým, kto dokonale pozná značku, ten, kto prinesie správne vychladenú plechovku človeku na správne miesto v správny čas, keď potrebuje krídla.
  • Byť tým, čo pohotovo a bez akýchkoľvek problémov vie odpovedať na otázky konzumentov.
  • Byť tým, kto vie o benefitoch produktu nielen pri fyzickej i psychickej námahe, ale vie ich i správne prezentovať.
  • Byť stále v obraze s novinkami vo svete Red Bull-u... veď nakoniec práve ty môžeš byť tvárou značky.

Byť odborníkom na komunikáciu s našimi zákazníkmi:
  • Byť osobnosť, ktorá priťahuje pozornosť za každej situácie, vybuduje si vzťah s konzumentmi za krátku chvíľu iba obyčajným rozhovorom.
  • Byť prispôsobivý: oslov rôznych ľudí rôzneho veku svojím prirodzeným prejavom.
  • Vystupovať ako Red Bull Ambasádor: byť schopný a ochotný povedať o novinkách Red Bull sveta naprieč celým svojím svetom.

Plánovať jedinečné a strategické podujatia aby zákazníci dostali krídla vtedy keď ich potrebujú:
  • Pracovať s tímom v tvojom meste a plánovať rôzne aktivity.
  • Prevziať projekty do vlastných rúk.
  • Budovať vzťahy v tvojom univerzitnom meste a pomôcť krííídlami všade tam, kde vieš, že ich je treba.

Osobnosť:
  • Byť tá osobnosť, ktorá nám pomáha získavať srdcia a myseľ našich zákazníkov.
  • Milovať scénu, na ktorej hrá Red Bull, či už je to motošport, hudba alebo sneh.
  • Pracovať tvrdo, ale nezabúdať sa pri tom zabávať.

  • práca v mladom kolektíve
  • neustála zábava
  • flexibilná pracovná doba
  • práca vo výnimočnom tíme
  • dostupná práca počas vysokej školy

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

  • Študuješ na Žilinskej vysokej škole v prvom až treťom ročníku

  • si dievča, ktoré sa nebojí komunikovať

  • Vodičské oprávnenie typu B

  • Dať Ti do rúk auto nie je predzvesťou dopravnej nehody

  • Si flexibilná/ý v rámci pracovnej doby - 20 hodín/týždeň (6,30€/hod. brutto + bonus)

  • Máš úsmev na perách a si pozitívne naladená

  • Schopnosť pracovať výnimočne dobre v tíme

  • Flexibilita i v rozvrhu práce - mať schopnosť pracovať v čase, kedy práve vyčerpaní ľudia potrebujú krííídla (víkendy, sviatky, ...)

Red Bull nie je len výrobcom energetického nápoja, vytvára tiež projekty v oblasti športu a kultúry, podporuje športovcov, umelcov a ďalšie zaujímavé osobnosti. Väčšina zamestnaní energiu berie, práca u nás Vám ju dá.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: CC Team SK
E-mail: poslať životopis
ID: 3929353  Megjelentetés dátuma: 25.6.2020  Alapbér (bruttó): 6,3 EUR/hod.