Správca eshopu

Red Bear s.r.o.

Miesto práce
Kukučínova, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacosobné ohodnotenie na základe výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si komunikatívny a vieš pracovať s počítačom, hľadáme práve teba. Tvojou náplňou práce bude starať sa o E-shop s alkoholom:
-nahadzovanie nových produktov s fotografiami na E-shop
-vytváranie ponuky (príprava akcií a špeciálnych ponúk)
- komunikácia s marketingovým oddelením
-starostlivosť o zákazníkov (komunikácia telefón a email)
-komunikácia s programátormi (navrhovanie zlepšení na E-shope, kontrola funkčnosti)
-príprava tovaru na odoslanie.

Nemusíš nutne vedieť o sortimente destilátov, radi ťa všetko potrebné naučíme, treba len počúvať a chcieť sa učiť. Dôležitá je tvoja chuť do práce, kreativita, samostatnosť a zodpovednosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť
Zodpovednosť
Chuť pracovať, učiť sa nové veci a podielať sa na rozvoji spoločnosti
Verbálny prejav na úrovni
Písomný prejav gramaticky správny

Slovenská spoločnosť, pôsobica aj za hranicami, ktorá je na trhu s alkoholom už viac ako 10 rokov. Firma je importérom aj exportérom. Obhospodarujeme maloobchod aj veľkoobchod. Našimi klientami sú koncoví zákazníci aj veľkosklady. Okrem štandardnej ponuky radi objavujeme nové chute a vône v destilátoch, či už sú to whiskey, rumy, vodky a ďalšie. Sme malý a svieži kolektív, v ktorom si vieme pomôcť a rýchlo sa dohodnúť. Dobrá nálada a pohoda je pre nás dôležitá. Nápady a vývoj spoločnosti riešime v kolektíve spolu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4005805  Megjelentetés dátuma: 30.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac