Interný (finančný) audítor

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre obchodno-výrobnú spoločnosť so sídlom v Bratislave hľadáme Interného audítora. Audítor bude stáť pri tvorbe nového tímu a plánu interného auditu a manažovať svoje interné projekty.

Náplň práce na pozícii:
- samostatný manažment a realizácia projektov interného auditu
- preverovanie, analyzovanie a hodnotenie fungovania vnútorných procesov
- identifikácia a analýza kontrolného systému a rizík
- príprava plánov nápravy
- komunikácia a spolupráca s externými pracovníkmi auditu
- realizácia testovania a sumarizácia výsledkov procesov
- príprava podkladov a analýza dát pre kompletné ukončenie auditu

Interný audítor zodpovedá za pridelené lokácie v rámci Európy. Cieľom je kompletné zastrešenie audítorských aktivít a vytvorenie tímu samostatných interných audítorov priamo v spoločnosti.

- práca v novo-vzniknutom Shared Service Centre v Bratislave v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- plne hradené stravné lístky
- sick days
- jazykové vzdelávanie
- plne hradená dentálna starostlivosť
- plne hradená práce neschopnosť počas jedného mesiaca
ai.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je medzinárodná spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti výroby dentálnej techniky a spotrebného materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3866968  Megjelentetés dátuma: 10.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac