CAD konštruktér

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Nitra
1 100 - 1 500 EUR/mesiac1100 - 1500 € brutto mesačne + možné navýšenie po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného konštruktéra pre rýchlorastúcu spoločnosť v Nitre.

Ak máš znalosť programu Solidworks alebo iného CAD systému, zaujíma ťa kreslenie a navrhovanie produktov, chceš byť súčasťou výroby a mať možnosť profesionálne rásť čítaj ďalej.

Konštruktér sa venuje:
- kresleniu v Solidworks, návrhu produktu, častí strojov, prípravkov podľa potreby výroby a požiadaviek klienta
- udržovaniu technickej dokumentácie na rozbehnutých projektoch
- zavádzaniu zmien v dokumentácii podľa špecifikácií projektu, materiálu ai.
- aktívnej spolupráci s nástrojármi
- aktívnej spolupráci s inžiniermi a výrobou

- možnosť kariérneho rastu na vedúceho oddelenia
- práca v spoločnosti, ktorá je svetovou jednotkou vo svojom fachu
- obedy na pracovisku zdarma
- príspevky a poukážky pri rôznych príležitostiach (letné, zimné dovolenky)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Plastová priemyselná výroba RFID čipov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3691187  Megjelentetés dátuma: 11.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 500 EUR/mesiac1100 - 1500 € brutto mesačne + možné navýšenie po skúšobnej dobe