Administrátor prenájmov

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administrátor prenájmov je pozícia zodpovedná za riadenie platieb a zmluvnej dokumentácie v oblasti prenájmu nehnuteľností.

Medzi dalšie úlohy patria:

- Administrácia všetkých úkonov v centrálnom systéme
- Zodpovednosť za dodatky k zmluvám a komunikáciu s klientom
- Sledovanie platieb a kontrola pohľadávok
- Zodpovednosť za technickú podporu obchodu (technické parametre a nastavenia)
- Riešenie poistných udalostí a reklamácií
- Príprava kalkulácii

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Prenájom a správa nehnuteľností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3674850  Megjelentetés dátuma: 22.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac