Právnik / Oblasť financií

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 000 - 2 500 EUR/mesiac2000 - 2500€ (podľa skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť obchodujúcu s cennými papiermi, obsadzujeme pozíciu Právnika. Ak máte aspoň 3 ročnú pracovnú skúsenosť vo finančných inštitúciách a záujem získavať komplexnejšie znalosti, neváhajte nám zaslať Váš životopis.

Pracovné zodpovednosti:

- Tvorba a revízia zmluvnej dokumentácie a iných právnych dokumentov
- Tvorba právnych analýz, stanovísk a vyjadrení
- Zabezpečovanie právnej agendy spoločnosti
- Zabezpečenie plnenia regulatórnych povinností
- Prieskum príslušnej legislatívy v krajinách mimo EÚ v spolupráci s externými advokátskymi kanceláriami
- Zabezpečenie komunikácie voči NBS

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Obchodník s cennými papiermi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- min. 3 ročné pracovné skúsenosti vo finančnej inštitúcii (banka, poisťovňa, obchodník s cennými papiermi ...)
- komunikatívna úroveň anglického jazyka

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3645275  Megjelentetés dátuma: 10.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 2 500 EUR/mesiac2000 - 2500€ (podľa skúseností uchádzača)