Nastavovač vstrekolisov v Holandsku | plat od 2000 EUR v čistom + hradené a zabezpečené ubytovanie

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000 EUR v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáš proces vstrekovania plastov?
Vieš ako sa pracuje so vstrekolismi?
Vieš vymeniť formy prípadne vykonať základné opravy stroja?

Náš klient na sever Holandska hľadá NASTAVOVAČOV VSTREKOVANIA PLASTOV.
Tento plast sa používa pre ventilačné systémy a systémy odvzdušňovania spalín.

- Je potrebná technická znalosť procesu vstrekovania (Extrusion / pretlačovanie nestačí)
- Byť schopný naprogramovať vstrekolis
- Vedieť vstrekolis ovládať, vymeniť formu, spraviť základnú opravu
- Predchádzajúce skúsenosti ako nastavovač, pilot, technológ vo výrobnom prostredí

Na tomto videu je vidieť typ práce:

- Pracuje sa na 3 zmeny, 40 hodín týždenne.
- Pracuje sa na turnusy - 12 týždňov v Holandsku a 2 týždne na Slovensku.
- Práca je na holandskú zmluvu s hradenými a zabezpečeným ubytovaním.
- Preferované je vlastné auto na dopravu Slovensko-Holandsko, ako aj dopravu do práce z ubytovania.
- Potrebná je znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Plat je 550 EUR v čistom týždenne, ak máte vlastné auto.
Keď nemáte auto, plat je 500 EUR v čistom týždenne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba zameraná na vstrekovanie plastov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3574725  Megjelentetés dátuma: 22.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2000 EUR v čistom