Finančný riaditeľ / Senior Controller

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3000 - 4000€ (podľa skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výrobná spoločnosť, TIER 1 automotive dodávateľ hľadá komplexného, kolegu / kolegyňu na pozíciu Finančného riaditeľa.

Rozloženie aktivít:

50% - Controlling
30% - Nákup
20% - Ostatná agenda

- Komplexné riadenie výrobného závodu z finančného pohľadu
- Plánovanie výdavkov, porovnávanie so skutočným stavom a následný reporting
- Pravidelná komunikácia s konateľmi spoločnosti
-Zabezpečenie riadneho vybavovania všetkých obchodných transakcií vrátane účtovníctva (externého) a fakturácie
- Zodpovednosť za personálnu administratívu vrátane registrácie nových zamestnancov, príprava zmlúv a podkladov pre mzdy (Samotné úlohy vykonáva HR Business Partner)
- Uzatváranie, aktualizácia a vyjednávanie dodávateľských zmlúv (doprava zamestnancov, ceny energií, poistné zmluvy .... )

- Služobný automobil

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TIER 1 automotive dodávateľ

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, Podnikový manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti s finančným riadením / controlingom výrobného alebo logistického podniku
- Znalosti v oblasti podvojného účtovníctva (oblasť daní nie je potrebná)
- Komunikatívna úroveň nemeckého jazyka je veľkou výhodou, nie podmienkou
- Znalosti v oblasti zákonníka práce
- Skúsenosti s HR procesmi a výberovými konaniami sú výhodou

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3549955  Megjelentetés dátuma: 29.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3000 - 4000€ (podľa skúseností kandidáta)