Key Account Manager / Výroba

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2000€ + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvára sa príležitosť pre obchodníka, ktorý má záujem nielen o uzatváranie obchodov, ale aj o sledovanie celého procesu výroby a montáže produktov. Na tejto pozícii si preveríte svoje organizačné zručnosti, budete mať priestor pre vlastnú sebarealizáciu a nastavenie predajného a dodávateľského procesu s potenciálom vybudovania vlastného tímu a expanzie na nové trhy.

Hlavné zodpovednosti:

- Vypracovanie a prezentácie cenových ponúk
- Komunikácia s korporátnou, ale aj retailovou klientelou
- Vyhľadávanie nových projektov
- Poskytovanie technického poradenstva ohľadom produktov
- Účasť na konferenciách a výstavách
- Zodpovednosť za sledovanie projektu od akvizície až po dodanie
- Úzka spolupráca s technickým projektovým manažérom
- Zodpovednosť za nastavovanie obchodných procesov
- Reporting priebehu projektu

- Možnosť homeoffice
- Flexibilný pracovný čas
- Pozícia nie je vyhodnocovaná na základe KPI´s ale reálnych výsledkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba a montáž

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické alebo ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s vyjednávaním obchodných podmienok
- Znalosť procesov v oblasti výroby
- Skúsenosti s prezentáciou spoločnosti

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3333326  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 - 2000€ + provízie