Elektrikár | Práca v Holandsku, 500€ v čistom/týždeň + ubytovanie hradené a zabezpečené

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 4 000 EUR/mesiacod 2000 EUR v čistom!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujete pre Holandskú firmu, ktorá zamestnáva elektrikárov na projektoch v Holandsku.

Projekty v priemysle - ropa a plyn, (petro) chémia a potravinársky priemysel, ako aj infraštruktúrna technológia (stredné a vysoké napätie).

- Použitie technických výkresov na samostatné pripojenie motorov, strojov a panelov + práca s kábelážou
- Revízia alebo budovanie panelov
- Znalosť meracej a regulačnej techniky a automatizačných systémov
- Pomoc pri uvedení do prevádzky a spustení systémov
- Pomoc pri testovaní schém cyklov v prístroji a testovaní obvodov

Projekty a práce v administratívnych budovách, hoteloch a nemocniciach:

- Používanie technických výkresov na inštaláciu požiarnych, poplachových, bezpečnostných, dátových, telekomunikačných a kamerových systémov
- Inštalácia rôznych systémov osvetlenia a napájania
- Ste schopný bez námahy zapojiť svietidlá a namontovať spínacie materiály a WCD
- Ste schopný dohliadať a inštruovať iných, ktorí sú zodpovední za ťahanie kábeláže, ale aj ochotní sami prevziať tieto úlohy

• Firma má certifikáty SNA, VCU , VCA, NEN4400, NBBU člen.
• Pracuje sa vo dvojiciach. V každej partii však musí aspoň 1 hovoriť anglicky, nemecky alebo holandsky.
• Pracuje sa na rôznych projektoch v oblastiach priemyselnej, dopravnej výstavby ako aj stavby lodí. Projekty sú väčšinou dlhodobé a vždy je zaručená práca na novom projekte, keď aktuálny projekt skončí.
• Práca je na holandskú zmluvu so zabezpečeným a hradeným nadštandardným ubytovaním (samostatná izba, Wi-fi, kuchyňa, práčovňa).
• V práci máte kontaktnú osobu, ktorá rieši Vašu celkovú spokojnosť s prácou, ubytovaním atď.
• Tiež máte k dispozícii kontaktnú osobu na Slovensku pre prípad, že potrebujete čokoľvek riešiť a chcete sa poradiť. Prípadne, že chcete aby sme niečo komunikovali holandskej firme my.

• Práca na holandskú zmluvu – férové podmienky, stabilná holandská firma, rovnaké podmienky ako holandskí kolegovia
• Mzda vyplácaná týždenne 511 EUR v čistom + nadčasy platené
• Ubytovanie zabezpečené a hradené
• Zdravotné poistenie a všetky odvody hradené
• Kompenzácia za cestovné náklady
• Hradené dochádzanie na projekty – benzín aj čas strávený na ceste
• Kontaktné osoby v Holandsku aj na Slovensku
• Zvyšovanie svojej odbornej spôsobilosti rôznymi technickými školeniami a certifikátmi – hradené firmou
• Pracovné oblečenie zabezpečené (okrem topánok, treba priniesť vlastné)
• Práca na turnusy – väčšinou 6 týždňov a 1-2 týždne doma
• Príjemný kolektív, dobra firemná kultúra, priateľský prístup nadriadeného
• Pracovné zaradenie podľa skúseností

V prípade záujmu pošlite svoj životopis, prípadne životopisy celej skupiny. Tiez ak máte referenčné projekty s fotkami, prípadne certifikáty.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Budete pracovať pre špičkovú holandskú firmu, v ktorej pôsobia špecialisti z oblastí stavebníctva, elektrotechniky a iných technických smerov. Kde sa cení férový prístup, je priateľská atmosféra ale je to práca a makať sa musí.
Firma má certifikáty SNA, VCU , VCA, NEN4400, NBBU člen.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Predchádzajúca skúsenosť ako elektrotechnik, elektrikár
• Titul v elektrotechnike alebo mechatronike
• Znalosť mechaniky, pneumatického a hydraulického inžinierstva
• Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
• Znalosť anglického, nemeckého alebo holandského jazyka – minimálne jeden z dvojice alebo skupiny
• Vodičský preukaz a auto k dispozícii na skupinu
• Pracovné topánky
• Potrebné si priniesť so sebou niektoré vlastné náradie
• Potrebný VCA certifikát (medzinárodný certifikát bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci) – je nevyhnutný na prácu v Holandsku, má platnosť 10 rokov. Certifikát je hradený firmou, budete mať prípravu na test a absolvujete test po príchode do Holandska. Za úspešné absolvovanie testu je finančná odmena .

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3319835  Megjelentetés dátuma: 16.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 4 000 EUR/mesiacod 2000 EUR v čistom!