Telefonická podpora predaja

Reca Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 134/B, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
750 EUR/mesiaczákladná mzda 750 EUR + pohyblivá zložka závislá od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonické oslovovanie jestvujúcich zákazníkov a oslovovanie nových zákazníkov s ponukou produktov našej spoločnosti - náradie, dielenská chémia, chemické a technické produkty pre opravu a údržbu osobných a úžitkových vozidiel , vybavenie mobilných dielní. Spracovanie objednávok v SAP a súvisiaca administratíva.

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou,
- stravné nad rámec zákona,
- Multisport karta,
- možnosť kariérneho rastu,
- príjemné pracovné prostredie a priateľská atmosféra,
- možnosť parkovať priamo v areáli spoločnosti

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s predajom cez telefón,
- komunikatívnosť,
- príjemné vystupovanie a dobré vyjadrovacie schopnosti,
- technické myslenie,
- zodpovedný prístup k práci,
- základy SAP výhodou,
- nemčina výhodou
- vysoké pracovné nasadenie,
- bezúhonnosť

Reca Slovensko je obchodná firma s vyše 7.000 zákazníkmi. Náš sortiment ponúka kvalitné produkty v oblasti spojovacieho materiálu, náradia a normovaných dielov pre odvetvia v stavebníctve, strojárenskom priemysle, automobilovom priemysle, kovovýrobe, drevárenskom priemysle. Sme firma so zahraničnou účasťou, certifikovaná ISO 9001.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3862080  Megjelentetés dátuma: 20.7.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac