Obchodný zástupca predaj technického vybavenia do servisných vozidiel

Reca Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 eur brutto + odmeny + premie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj technického vybavania do servisnych vozidiel všetkého druhu, poradenská činnosť, starostlivosť o jestvujúcich zákazníkov, získavanie nových klientov.

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou, služobný automobil, služobný mobilný telefón, tablet, školenia, možnosť pracov. postupu a iné...

CV posielajte v slovenskom jazyku mailom alebo poštou s dodatkom:
Súhlasím, aby za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie, boli mnou zaslané údaje spracované,
Prosím nevolajte, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spľňajú požadované podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti predaja
-znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnoť, schopnosť prekonávať prekážky
- spoľahlivosť, bezúhonnosť
- komunikatívnosť a asertívnosť
- dynamickosť

Reca Slovensko je obchodná firma s vyše 7.000 zákazníkmi. Náš sortiment ponúka kvalitné produkty v oblasti spojovacieho materiálu, náradia a normovaných dielov pre odvetvia v stavebníctve, strojárenskom priemysle, automobilovom priemysle, kovovýrobe, drevárenskom priemysle. Sme firma so zahraničnou účasťou, certifikovaná ISO 9001.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3288632  Megjelentetés dátuma: 12.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 eur brutto + odmeny + premie