Cukrár

ReBarbora spol. s r.o.

Miesto práce
Trojičné námestie, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
eur 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava cukrárenských výrobkov (zákusky, torty, minidezerty,...)

Sledovanie moderných trendov, práca s kvalitnými surovinami, možnosť účasti na odborných školeniach

Životopis s krátkym motivačným listom zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cukrár

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, kreativita, časová flexibilita

Pre koncept malej cukrárne a kaviarničky s vlastnou výrobňou v srdci historickej Trnavy, priamo na Trojičnom námestí, hľadáme tých správnych kreatívnych ľudí s nadšením pre prácu v tejto oblasti. ReBarbora je štýlová cukráreň s vlastnými originálnymi a modernými koláčikmi. Radi medzi nami privítame ľudí, ktorí majú nadšenie pre výborné koláčiky a kvalitnú kávičku, zároveň dokážu príjemne vystupovať a jednať so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3621702  Megjelentetés dátuma: 14.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: eur 800