Interný Hypo maklér - finančný poradca - provízie až do 90%

REB - REAL PARTNERS, s. r. o.

Miesto práce
Červeňova 28, 811 03 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
po dohode, ihned
od 1000 EUR/mesiac - podiel na provízii nejedná sa o klasický pracovný pomer

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme etablovaná realitná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu 12 rokov.

Do nášho tímu hľadáme interných hypotekárnych a finančných poradcov, ktorí by poskytovali kompletné služby pre našich existujúcich klientov.

Prioritne hľadáme najmä skúsených hypo maklérov, ktorí by poskytovali hypotekárne služby, našim klientom, ktorí kupujú cez našu RK nehnuteľnosti.

Hľadáme aktívnych a skúsených odborníkov ako aj začiatočníkov, ktorých radi zaškolíme.

Ponúkame veľmi výhodné podmienky odmeňovania - provízie až do výšky 90%, kvalitné a komplexné portfólio finančných produktov.

Naši poradcovia majú k dispozícii prepracovaný informačný systém, ktorý Vás odbremení od administratívy a vďaka prehľadným porovnaniam a bohatým informáciam o finančných produktoch Vám priamo v kontakte s klientami veľmi uľahčí nájdenie najvhodnejšieho riešenia pre klientov.

Naším poradcom však poskytneme najmä databázu kvalitných klientov, s ktorými môžu začať pracovať.

Samozrejmosťou je pravidelný a komplexný vzdelávací systém, ktorý zabezpečí vašu profesionalitu.

Naším cieľom je poskytovanie moderných finančných služieb a budovanie dlhodobých vzťahov s klientami.

Pridajte sa k nám.

Sme renomovaná a stabilná realitná spoločnosť, člen Národnej asociácie realitných kancelárií, ktorá úspešne funguje 12 rokov na realitnom trhu. Naša spoločnosť je zameraná na predaj novostavieb, veľkých developerských projektov aj širokého spektra nehnuteľností z druhej ruky v Bratislave a okolí.

* výhodný a prepracovaný systém odmeňovania
* výška odmeny je obmedzená len Vašimi schopnosťami
* flexibilná pracovná doba
* možnosť sebarealizácie a profesijného rastu
* priateľský kolektív
* príjemné pracovné prostredie
* renomovaná a stabilná realitná spoločnosť

Vhodný kandidát by mal byť flexibilná, motivovaná a zodpovedná osobnosť s
obchodným talentom a schopnosťou jednať s ľuďmi. Mal by to byť šikovný
obchodník s dobrými komunikačnými schopnosťami, ktorý rád pracuje s ľuďmi a
vie sa presadiť.

Ak nemáte prax, my vás s radosťou zaškolíme.

Ponúkame Vám možnosť pracovať
a rozvíjať vaše schopnosti v silnej a stabilnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

REB - Real Partners je etablovaná a rastúca realitná spoločnosť. Na trhu pôsobíme od roku 2005. Dokázali sme rásť a byť úspešný v čase, keď celý realitný trh stagnoval a to práve vďaka svojmu prístupu ku každému klientovi.
Naša spoločnosť realizuje pre klientov kompletné realitné služby pri predaji a prenájme nehnuteľností. Máme veľmi dobré referencie z developerských projektov.
Spoločnosť využíva vlastné know-how pri poskytovaní služieb klientom. Tvorí a buduje tím veľmi úspešných obchodníkov, v porovnaní s bežným štandardom. Sme proklientsky orientovaná spoločnosť s množstvom pozitívnych odoziev spokojných klientov.

Pre viac informácií navštívte naše webstránky: www.luxusne-reality.sk a reb.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3575203  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 EUR/mesiac - podiel na provízii nejedná sa o klasický pracovný pomer