Realitný maklér - hľadáme nových kolegov s praxou.

REB - REAL PARTNERS, s. r. o.

Miesto práce
Červeňova 28, 811 03 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
po dohode, ihned
1 600 - 3 000 EUR/mesiac1600 EUR/mesiac - odmena ako podiel na provízii, nejedná sa o prácu na klasický pracovný pomer

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme renomovaná a stabilná realitná spoločnosť, člen Národnej asociácie realitných kancelárií, ktorá úspešne funguje už skoro 15 rokov na realitnom trhu.

Hľadáme nových kolegov s praxou v realitnom obchode.

Skúseným maklérom ponúkame výhodné finančné podmienky a zázemie zavedenej realitnej spoločnosti.

Budete mať k dispozícii interných advokátov, ktorí Vás odbremenia od komunikácie pri príprave rezervačných aj kúpnych zmlúv. Naším klientom poskytujeme excelentný právny servis zavŕšený autorizovanými kúpnymi zmluvami.

Budete mať k dispozícii silnú marketingovú a inzertnú podporu pre predaj Vašich nehnuteľností a tým aj rýchlejšie predaje...

Budete mať k dispozícii náš prepracovaný systém interného aj externého vzdelávania, ktorý Vám pomôže neustále zvyšovať kvalitu Vašich služieb pre klientov.

Tešíme sa na Vás v našom príjemnom kolektíve.

Dohodnite si stretnutie na [email protected]

* výhodný a prepracovaný systém odmeňovania
* výška odmeny je obmedzená len Vašimi schopnosťami
* flexibilná pracovná doba
* možnosť sebarealizácie a profesijného rastu
* priateľský kolektív
* príjemné pracovné prostredie
* renomovaná a stabilná realitná spoločnosť

Vhodný kandidát by mal byť flexibilná, motivovaná a zodpovedná osobnosť s
obchodným talentom a schopnosťou jednať s ľuďmi. Mal by to byť šikovný
obchodník s dobrými komunikačnými schopnosťami, ktorý rád pracuje s ľuďmi a
vie sa presadiť.

Ponúkame Vám možnosť pracovať
a rozvíjať vaše schopnosti v silnej a stabilnej realitnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

REB - Real Partners je etablovaná a rastúca realitná spoločnosť. Na trhu pôsobíme od roku 2005. Dokázali sme rásť a byť úspešný v čase, keď celý realitný trh stagnoval a to práve vďaka svojmu prístupu ku každému klientovi.
Naša spoločnosť realizuje pre klientov kompletné realitné služby pri predaji a prenájme nehnuteľností. Máme veľmi dobré referencie z developerských projektov.
Spoločnosť využíva vlastné know-how pri poskytovaní služieb klientom. Tvorí a buduje tím veľmi úspešných obchodníkov, v porovnaní s bežným štandardom. Sme proklientsky orientovaná spoločnosť s množstvom pozitívnych odoziev spokojných klientov.

Pre viac informácií navštívte naše webstránky: www.luxusne-reality.sk a reb.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3575202  Megjelentetés dátuma: 17.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 600 - 3 000 EUR/mesiac1600 EUR/mesiac - odmena ako podiel na provízii, nejedná sa o prácu na klasický pracovný pomer