Grafik + marketing manažer

REART s.r.o. Košice

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
február - marec 2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac13.plat, priebežné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhovanie grafiky, grafické výstupy, príprava pre konečnú realizáciu, video, 3D vizualizácie, animácia, marketingové aktivity pre konečných klientov

Firemný počítač Apple, 13. plat, príjemné prostredie, sloboda vlastnej kreativity, bezsresové pracovné prostredie

Požadujeme znalosti zo správy www.,sociálnych sietí, mobil aplikácií. Požadujeme dokonalú znalosť slovenského jazyka. Vítame skúsenosti z marketingu, PR, videotvorby.
Spolu so životopisom a fotografiou nám pošlite svoju prezentáciu - portfólio prác.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

WordPress - Pokročilý
Adobe Illustrator - Expert
Mac OS - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odborná spôsobilosť, kreativita, samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie, chuť učiť sa novým veciam, chuť zdokonalovať sa vo svojom odbore, fotografia, video,

Sme reklamná agentúra s bohatou a dlhoročnou históriou a s portfóliom vlastných zákazníkov, pre ktorých realizujeme stabilný reklamno-marketingový servis.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3682916  Megjelentetés dátuma: 20.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac