Realitný maklér - Nitra

Reality Bratislava, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
provízne hodnotenie (živnosť nie je ihneď potrebná), priemerný príjem cca 1200 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme realitného makléra na predaj a prenájom rezidenčných nehnuteľností (byty, domy, pozemky) a komerčných nehnuteľností (kancelárie, obchodné a skladové priestory) pre región Nitra a okolie.

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú záujem pracovať pre významnú realitnú spoločnosť pôsobiacu na západnom Slovensku. Ľudí ktorí chcú prácu, ktorá im ponúka možnosť uplatniť nielen svoje vedomosti, ale aj obchodný talent. Pokiaľ Vám každodenná komunikácia s ľuďmi nerobí problém, ste flexibilný a máte ambície dosiahnuť niečo viac, máte možnosť stať sa úspešným realitným maklérom.

Práca realitného makléra zahŕňa:
- komunikácia s klientom
- práca s databázou nehnuteľností
- aktívne vyhľadávanie nových nehnuteľností
- obhliadky nehnuteľnosti (popis, fotografie)
- spolupráca s realitnými kanceláriami, úradmi
- zabezpečenie potrebnej dokumentácie k obchodu
- flexibilné riešenie obchodných prípadov

Hľadáme predovšetkým šikovných ľudí, ktorí sa vedia orientovať v obchode a medzi ľuďmi, ľudí ktorí nehľadajú len kancelársku prácu, ale sú aktívni.

- teoretické a praktické zaškolenie pre nových maklérov
- možnosť dlhodobej perspektívy
- výška zárobku je priamo úmerná vašim schopnostiam a ochote zdokonaľovať sa

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám životopis a kontakt na email: [email protected]
Uchádzačov ktorí spĺňajú naše požiadavky budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vlastné auto je podmienkou
- máme záujem o makléra na hlavnú pracovnú náplň, nie vedľajšiu prácu popri inej činnosti
- dobrá znalosť regiónu

Významná realitná spoločnosť, ktorá pôsobí na západnom Slovensku. Svoje zastúpenie má v Bratislave, Trnave, Malackách, Trenčíne a Nitre. Vo svojej ponuke má viac ako 2500 rezidenčných a komerčných nehnuteľností na predaj a prenájom.

Webstranky spoločnosti:
www.byty.ba www.reality.ba www.komercne.sk www.pozemky.ba www.priestory.ba www.kancelarie.ba www.sklady.ba www.trnava-byty.sk www.reality-malacky.sk www.reality-trencin.sk www.reality-nitra.sk www.reality-pezinok.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3419298  Megjelentetés dátuma: 12.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: provízne hodnotenie (živnosť nie je ihneď potrebná), priemerný príjem cca 1200 - 1500 EUR/mesiac