Hľadáme realitného makléra

Real IMPERIAL Estate

Miesto práce
Detvianska 10/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
300 - 3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou Vašej práce bude starostlivosť o klienta počas predaja alebo kúpy jeho nehnuteľnosti.
Stanete sa obchodným odborníkom, budete aktívne vyhľadávať záujemcov o kúpu, alebo predaj. Budete odborne radiť klientom v oblasti realít, po odbornom zaškolení budete vedieť adekvátne odpovedať na radu otázok z oblasti stavby, práva, realít....
Budete spolupracovať so znalcami, finančnými poradcami, právnikmi, bytovými družstvami, stavebnými úradmi.....
Budete pomáhať klientom s kolaudáciou domov, budete za nich vybavovať potrebné dokumentácie k obchodu.

Naučíme Vás ako správne sprostredkovať predaj/prenájom nehnuteľnosti, ako správne vyhľadať nehnuteľnosť, ako správne komunikovať s klientmi, ako si správne zabezpečiť marketing.
Dôležitou súčasťou kvalitného obchodu je komunikácia, vyjednanie podmienok pre obe zúčastnené strany. Dobrý obchodník musí byť dobrým psychológom, poslucháčom, spolubojovníkom.

Naučíme Vás vybudovať si svoje meno vo svete realít.

- zázemie fungujúcej spoločnosti
- úspešný štart pod vedením skúseného a úspešného makléra
- odborné zaškolenie
- kariérny postup
- práca v priateľskom a dynamickom kolektíve
- nadštandardné ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- podieľanie sa spoločnosti na Vašom marketingu

Váš životopis prosím posielajte na mailovú adresu [email protected], následne budete pozvaní na osobný pohovor do našej kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť
- príjemné a ústretové vystupovanie
- komunikatívnosť
- vysoký etický a morálny osobnostný profil
- zmysel pre obchod
- časová flexibilita
- vodičský preukaz sk. B a vlastné vozidlo

Sme realitná spoločnosť pôsobiaca v Bratislave a jej okolí. Máme niekoľkoročné skúsenosti v realitnom sektore, ktoré by sme radi odovzdali novým maklérom.
V našej kancelárii pracujú produktívni realitní makléri, ktorí sa realitnému biznisu venujú ako svojej jedinej a hlavnej pracovnej činnosti. Aj preto zarábajú nadštandardný príjem.

Našim klientom poskytujeme komplexné realitné služby, prevádzame ich celým procesom predaja a kúpy, príp. prenájmu tak, aby boli nadmieru spokojní.
Klientom mimo iné pomáhame s kolaudáciou stavieb, vybavením energetického certifikátu a pod.
Neustále napredujeme a vzdelávame sa, čím dosahujeme vynikajúce výsledky.
ID: 2754168  Megjelentetés dátuma: 6.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 300 - 3000