Realitný profesionál

SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
výhodný provízny systém odmeňovania, neponúkame fixný mesačný príjem

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sľubujeme, že sa nebudeš nudiť.
Budeš pracovať v spoločnosti, v ktorej sa dobré nápady realizujú.
Budeš sám sebe šéfom a sám budeš rozhodovať, ako si naplánuješ svoj deň.
Budeš riešiť konkrétne požiadavky klientov a premýšľať nad tým, ako im poskytnúť ten najlepší servis.
Budeš vyhľadávať a pripravovať nehnuteľnosti k prezentácii pre potenciálnych klientov.
Budeš koordinovať rokovania smerujúce k uzavretiu obchodného prípadu.
Budeš mať dobrý pocit, že klientom pomáhaš nájsť ich nové bývanie.

Slobodu a možnosť nadstaviť si rovnováhu medzi prácou a osobným životom.
Možnosť pracovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek.
Najprepracovanejší systém zaškolenia realitných maklérov a kontinuálne vzdelávanie a zdieľanie slovenských a medzinárodných skúseností.
Najvýhodnejší lízing na autá a možnosť využívania ďalších zvýhodnených produktov od našich dodávateľov.
Príležitosť k neobmedzenému zárobku.
Podporu a spoluprácu s kolegami v rámci siete RE/MAX.
Možnosť vzdelávania a tvorby marketingových materiálov zadarmo v unikátnom prostredí Marketingového centra.

Informácie o výberovom konaní

Napíš nám! Tvoj životopis si dôkladne prečítame.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si ambiciózny? Chceš byť lídrom na svojom trhu?
Si komunikatívny a baví ťa stretávať nových ľudí a dokážeš s nimi rozprávať na úrovni?
Si kreatívny a vieš hľadať nové riešenia?
Si cieľavedomý a vieš doťahovať veci dokonca?
Si schopný organizovať si svoj vlastný čas?
Bezproblémovo zvládaš prácu s počítačom?
Komunikácia v cudzom jazyku ti nie je cudzia?

Značka RE/MAX to je viac ako 50-ročná skúsenosť s obchodovaním v realitnom segmente, vo viac ako 110 krajinách sveta. Za 18 rokov pôsobenia na slovenskom trhu sme vybudovali najväčšiu a najproduktívnejšiu sieť so 47 kanceláriami a stali sa tak lídrami v presadzovaní kvality na realitnom trhu. RE/MAX klientom poskytuje neobmedzené možnosti spolupráce s viac ako 30 000 maklérmi v Európe. Prekročte svoje limity a urobte rozhodujúci krok pre svoju kariéru s RE/MAX.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3421001  Megjelentetés dátuma: 14.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: výhodný provízny systém odmeňovania, neponúkame fixný mesačný príjem