Asistentka kancelárie

SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o.

Miesto práce
Porsche Bratislava, Cesta na Senec 2/A, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
650 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sľubujeme, že sa nebudeš nudiť – aj administratíva vie byť zaujímavá.
Budeš naša pravá ruka.
Budeš vybavovať telefonáty, emailovú komunikáciu a poštu.
Budeš spracovávať a upravovať dokumenty.
Budeš riešiť každý deň iné zaujímavé úlohy (napr. podpora marketingového oddelenia).
Budeš uvádzať návštevy a starať sa o pohodovú atmosféru.

Pozícia je vhodná skôr pre ženy.

Super kolektív
Účasť na firemných eventoch a školeniach
Možnosť kariérneho rastu
Notebook
Zabezpečený pitný režim

Informácie o výberovom konaní

Napíš nám! Tvoj životopis si dôkladne prečítame.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si precízny/a a všetko, čo prejde tvojimi rukami musí by tip-top?
Si schopný/á organizovať si svoj vlastný čas?
Si komunikatívny/a a rád/a sa stretávaš s novými ľuďmi?
Si kreatívny/a a nezľakneš sa žiadnej výzvy?
Bezproblémovo zvládaš prácu s počítačom (MS Office: Excel, Word, PowerPoint, Outlook)?
Komunikácia v anglickom jazyku ti nie je cudzia?

Značka RE/MAX to je viac ako 50-ročná skúsenosť s obchodovaním v realitnom segmente, vo viac ako 110 krajinách sveta. Za 18 rokov pôsobenia na slovenskom trhu sme vybudovali najväčšiu a najproduktívnejšiu sieť so 47 kanceláriami a stali sa tak lídrami v presadzovaní kvality na realitnom trhu. RE/MAX klientom poskytuje neobmedzené možnosti spolupráce s viac ako 30 000 maklérmi v Európe. Prekročte svoje limity a urobte rozhodujúci krok pre svoju kariéru s RE/MAX.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3220767  Megjelentetés dátuma: 15.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 eur brutto