Strojník na betonárke, nakladač

RBR Betón, a. s.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava betonárky na výrobu betónových zmesí
• Pustenie stroja naprázdno, vizuálna kontrola rôznych súčiastok a strojových zariadení,
• Očistiť stroj, premazať, vizuálna kontrola stroja
• Správne vypisovanie dokladov (záznam o prevádzke motorového vozidla + malý záznam pri externom odberateľovi, hlášenky, dodacie listy.....)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Obchodná značka RBR funguje na stavebnom trhu od roku 1993. Začiatkom decembra 2006 sa pod názvom RBR Betón zahájila výstavba najväčšej prevádzky na výrobu betónu na Slovensku, s umiestnením v meste ŽILINA. Produkcia na našej betonárni prekročila v roku 2023 3 800 000 m3 vyrobených betónov. Spoločnosť RBR Betón je držiteľom SK CERTIFIKÁTU o zhode systému riadenia výroby u výrobcu na všetky betonárne. Betón je vyrábaný z kvalitných a certifikovaných vstupných materiálov, z riečneho ťaženého kameniva, dolomitického kameniva a cementových súčastí dodávaných spoločnosťou. Okrem výroby betónu má naša spoločnosť v ponuke výrobu liateho samonivelačného poteru na báze síranu vápenatého "ANHYMIX". Sme držiteľmi certifikátov SK 12-ZSV-0149, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001:2018.

Sme spoľahlivým dodávateľom najväčších infraštruktúrnych projektov na Slovensku:
- D1 Lietavská Lúčka - Višňové - Dubná Skala
- D1 Hubová Ivachnová
- R3 Tvrdošín - Nižná
- R2 Mýtna - Lovinobaňa
- D3 Žilina, Strážov – Žilina, Brodno
- Diaľničný privádzač Lietavská Lúčka - Žilina, II. etapa km 4,7 - 7,3

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4108731  Megjelentetés dátuma: 22.6.2021  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.