Čašník / servírka

RB One, s.r.o.

Miesto práce
Place- Café & Champagne, Jána Cikkera, Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
700 - 1 400 EUR/mesiac628 eur brutto fix + variabilná zložka + prepitné (rozdelované týždenne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí, vybavovanie objednávok, príprava a servírovanie nápojov a pokrmov

práca na TPP, platená dovolenka, prepitné, stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

čašník, hotelová akadémia, gastronómia, cestovný ruch

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Proaktívny prístup, príjemné vystupovanie, dochvílnosť, spoľahlivosť

Spoločnosť RB One, s.r.o. prevádzkuje od roku 2018 kaviareň PLACE Cafe & Champagne (hotel Urpín City) a od roku 2022 aj prevádzku Barbus Cafe (areal bystrickej dopravnej spoločnosti)
ID: 3766709  Megjelentetés dátuma: 18.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 1 400 EUR/mesiac628 eur brutto fix + variabilná zložka + prepitné (rozdelované týždenne)