Ekologický poradca pre domácnosť

RAYPATH ecoclean, a.s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacRozsah mzdových podmienok 2000 eur - 4000 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si sám ovplyvňovať províziu , pracovný čas a pritom pomôcť ekológii na Slovensku ? Pridaj sa k nám a zaži konečne akčné povolanie , tvoja úloha je odprezentovanie ekologických produktov v domácnosti.

Ovplyvňovanie svojej provízie bez obmedzovania stropu.
Svoje plánovanie pracovného času.
Výber miesta práce.
Profesionálny rast , veľmi rýchly postup na manažérsku pozíciu.

Zašlite nám prosím vás životopis na mailovú adresu [email protected] , za ktorý Vám budeme veľmi vďační , ozve sa Vám naša milá kolegyňa, ktorá Vám zodpovie prípadne na Vaše otázky.
Vopred sa na Vás tešíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Hľadáme ľudí, ktorí si chcú pozitívne ovplyvniť život.

Obchodná spoločnosť RAYPATH ecoclean, a.s. za 28 rokov na slovenskom trhu priniesla viac ako 200 000 domácnostiam jedinečnú techniku čistenia bez chémie. Máme ako jediný v tejto oblasti 4 ročnú záruku. V priemere každá druhá domácnosť sa rozhodne používať naše produkty. Našu techniku neustále inovujeme o čom svedčia aj medzinárodné ocenenia ... www.raypathecoclean.sk .
Tento revolučný spôsob čistenia je prevenciou pred vznikom alergií, zároveň potláča alergické a astmatické prejavy. V duchu hesla „Ekológia zajtrajška“ ponúka svojim klientom overený ekologický čistiaci systém určený k dôkladnému čisteniu domácnosti, s použitím iba čistej vody bez potreby akýchkoľvek chemických prostriedkov.
Tisíce spokojných klientov na Slovensku sú dôkazom kvality medzinárodnej značky RAYPATH, ktorá získala prestížne enviromentálne ocenenie priamo v sídle Európskej Únie v Bruseli „Prix belge l’Energie et de l’Environnement“ – Belgická cena energetiky a životného prostredia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2755860  Megjelentetés dátuma: 17.7.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac