Java developer

RAVENTIA s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

RAVENTIA se zaměřuje na aplikace moderních IT technologií a inovací v sektoru finančních služeb. Vytváříme zajímavá řešení i hodnotné lidské příběhy. V malém dynamickém týmu modeznizujeme zabezpečení jednoho z největších přímých bankovnictví v ČR. Chcete se zapsat mezi řešitele integrace nejnovějších autentizačních technologií v jedné z největších bank na našem trhu a získat zkušenosti se špičkovými technologiemi v této oblasti?

Rozumíte si s agilními metodikami? Jste seniorní Java vývojář nebo junior, který se rychle a rád učí?

Hledáme nové kolegy se silnou vnitřní motivací, kteří ocení zajímavé enterprise projekty ve společnosti, kde se všichni známe jmény.

Náplň práce:

  • vývoj webových aplikací v prostředí Java EE
  • spolupráce s analytiky a testery

Požadujeme:

  • znalost frameworku Spring
  • znalost principů OOP
  • základní znalost UML, SQL, XML, HTML a CSS
  • znalost webových služeb
  • schopnost samostatné i týmové práce

Uvítáme:

  • přesah do IT architektury
  • znalost JavaScriptu a frameworku Angular
  • znalost angličtiny, případně dalších jazyků
  • odborné certifikáty a reference

Nabízíme:

  • zajímavou práci na prestižních projektech
  • prohlubování znalostí a zkušeností v oblasti moderních IT technologií
  • podporu a zaškolení v rámci firemní odborné komunity
  • individuální přístup
  • vysoce nadstandardní firemní benefity i pro rodinné příslušníky

Zaujal Vás náš projekt nebo firemní kultura? Ozvěte se, rádi o Vás uslyšíme. Všem uchazečům odpovíme.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou