Právnik

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiaca viac, v závislosti od seniority a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • sleduje a zabezpečuje dodržiavanie legislatívnych noriem a právnych postupov, hlavne v pracovno-právnej oblasti,
  • zabezpečuje a vykonáva činnosti spojené s legalizáciou zamestnávania cudzincov (aj z tretích krajín),
  • poskytuje právne rady a konzultácie v právnych otázkach manažérom a odborným špecialistom podľa potrieb.

  • práca v stabilnej spoločnosti,
  • benefity (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu, dovolenku, dioptrie, zubné náhrady, lekárske ošetrenia, vitamíny, jazykový kurz ....)
  • narodeninové voľno.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

právnik

Počet rokov praxe

3

  • znalosť platnej legislatívy (pracovno-právnej),
  • aktívna znalosť ruského (ukrajinského) jazyka - vítaná,
  • skúsenosti s procesom legalizácie zamestnávania cudzincov,
  • lojalita, diskrétnosť,
  • zodpovednosť, samostatnosť,
  • aktívny prístup.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marta Fapšová
Tel.: +421424370161
E-mail: poslať životopis
ID: 3947824  Megjelentetés dátuma: 6.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac