Poľovník

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
800 - 1 000 EUR/mesiaca viac v závislosti od zručnosti a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výkon práva poľovníctva,
  • starostlivosť o pridelený revír - manuálna práca (fyzická kontrola revíru, kosenie, opravy oplotenia, krmelcov, posedov a iné),
  • ošetrovanie a kŕmenie zveri,
  • celoročná práca (aj cez víkendy).

  • práca v stabilnej spoločnosti,
  • motivujúce mzdové ohodnotenie,
  • možnosť poľovného vyžitia,
  • poskytnuté bezplatné ubytovanie (po dohode možnosť presťahovať sa natrvalo).

Hľadáme manuálne zručného, fyzicky zdatného poľovníka, pre ktorého je práca v prírode splneným snom. Ponúkame mu zázemie stabilnej práce a podmienky k trvalému presťahovaniu sa (bezplatné ubytovanie).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lesníctvo, poľnohospodárstvo, chov zvierat

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • aktívny poľovník (preukázateľné skúsenosti, platný zbrojný preukaz a poľovný lístok),
  • manuálna zručnosť, spoľahlivosť,
  • VP sk. "T" vítaný (nie je podmienkou),
  • dobrý zdravotný stav,
  • aktívny prístup k práci,
  • ochota pracovať aj nad rámec stanovených povinností.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lenka Martincová
Tel.: +421424370137
E-mail: poslať životopis
ID: 3933595  Megjelentetés dátuma: 9.7.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac