Dispečer dopravy výrobných stredísk

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica
700,-€ + prémie 0 - 180,-€ a viac (podľa dohody pri uzatvorení PP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komunikácia a koordinácia vývozov výrobných stredísk,
  • plánovanie, organizovanie, zabezpečovanie prepráv,
  • zodpovedá za správny výber návesu, prívesu,
  • dohliadanie na bezproblémový priebeh jednotlivých prepráv,
  • rieši operatívne vzniknutéproblémy,
  • oslovovanie nových zákazníkov,
  • evidencia prepráv,
  • vytváranie objednávok.

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
  • program zamestnaneckých výhod - benefity (príspevok na dovolenku, kultúru, šport, regeneráciu .... )
  • narodeninové voľno.

Vašu žiadosť a životopis zašlite poštou alebo e-mailom na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si informovať, odpovedáme len kandidátom, ktorí boli pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

doprava, špedícia, logistika

Počet rokov praxe

2

  • organizačné a komunikačné schopnosti,
  • spoľahlivosť, zodpovednosť,
  • samostatnosť,
  • vysoká odolnosť voči stresu.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3417588  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700,-€ + prémie 0 - 180,-€ a viac (podľa dohody pri uzatvorení PP)