Referent/manažér kontrolingu

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
700,-€ + prémie 0 - 400,-€ a VIAC (podľa dohody pri uzatvorení pracovného pomeru)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spolupracuje pri tvorbe metodiky v oblastiach plánovania, forecastu, reportingu, evidencie a priradenia nákladov,
  • podieľa sa na tvorbe akutálneho ročného plánu,
  • vypracováva mesačné reporty pre manažérske rozhodovanie,
  • kontroluje a analyzuje odchýlky aktuálnych výsledkov (nákladov) voči plánu, analyzuje ich príčiny a navrhuje príslušné riešenia,
  • zabezpečuje a dohliada na realizovanie nápravných opatrení súvisiacich s príčinami odchýlok
  • podieľa sa na vytváraní mesačných predikcií vývoja rozhodujúcich ukazovateľov plánu
  • spolupracuje pri testovaní nových funkcionalít IS.

  • práca v podmienkach stabilnej a silnej spoločnosti,
  • výborné mzdové a pracovné podmienky,
  • program zamestnaneckých výhod napr. príspevok na dovolenku, regeneráciu, kultúru, šport ...
  • narodeninové voľno.

Vašu žiadosť a životopis zašlite poštou, faxom, prípadne e-mailom na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si informovať, kontaktujeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • prax v odbore min. 3 roky,
  • základný prehľad o metódach a postupoch používaných v kontrolingu,
  • výborné ovládanie Excelu,
  • základné znalosti z oblasti účtovníctva,
  • základy ekonomickej a technickej angličtiny.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3414340  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700,-€ + prémie 0 - 400,-€ a VIAC (podľa dohody pri uzatvorení pracovného pomeru)