Referent ekonóm - pokladník

RAVEN a. s.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
700,-€ + prémie 0 - 180,-€ a viac (podľa dohody pri uzatvorení PP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca s ERP,
  • výdaj a príjem hotovosti,
  • prijímanie tržieb v hotovosti,
  • vystavovanie dodacích listov,
  • spracovanie, evidencia a archivácia súvisiacej administratívy v zmysle platnej legislatívy.

  • možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti,
  • zaujímavé platové podmienky,
  • program zamestnaneckých výhod (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu ... ).

Informácie o výberovom konaní

Štandardná pracovná doba + posunutá zmena 2x v týždni.
Vašu žiadosť a životopis zašlite poštou prípadne e-mailom na adresu spoločnosti. Vážime si každý záujem o prácu v našej spoločnosti, ale odpovedať budeme len kandidátom, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť,
  • znalosť práce v informačnom systéme NAVISION výhodou,
  • aktívny prístup k práci,
  • bezúhonnosť,
  • ochota pracovať na zmeny (popoludňajšia zmena max do 20.15h).

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3390253  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700,-€ + prémie 0 - 180,-€ a viac (podľa dohody pri uzatvorení PP)