Manažér ohýbania betonárskej ocele

RAVEN a. s.

Miesto práce
Gliwice, Poľsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečuje realizáciu zákaziek v oblasti ohýbania a viazania betonárskej ocele od odborného posúdenia požiadavky zákazníka až po pokládku
  • organizuje výrobu a následnú pokládku betonárskej ocele
  • zabezpečuje dohľad a kvalitu stavebných prác - pokládky a viazania
  • koordinuje a kontroluje prácu pridelenej skupine zamestnancov
  • aktívne komunikuje so zákazníkmi a investormi

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti
  • zaujímavé mzdové ohodnotenie
  • program zamestnaneckých výhod - príspevok na kultúru, šport, regeneráciu, dovolenku ...

Výhoddou je, ak sú kandidáti z okresov Poprad, Stará Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, prípadne Moravskoslezského kraje.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárstvo

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • aktívna znalosť poľského jazyka - min. stredne pokročilý B2
  • praktické skúsenosti v oblasti riadenia železobetónových stavieb
  • min. 2 roky skúseností v riadením ľudí a procesov
  • schopnosť čítať stavebné výkresy
  • komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
  • schopnosť zorganizovať si prácu
  • technické myslenie

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3207962  Megjelentetés dátuma: 6.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou