Zodpovedný farmaceut / farmaceut Brezno - Mimoriadne benefity

RAVAPHARM DK s.r.o.

Miesto práce
okres Brezno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
15.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou k obojstrannej spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste farmaceut a hľadáte stabilnú prácu v atraktívnom prostredí, príjemnej a priateľskej atmosfére? Baví Vás práca s ľuďmi, ste ústretový a zodpovedný?

Ak áno, staňte sa súčasťou nášho tímu!
Hľadáme ZODPOVEDNÉHO FARMACEUTA a FARMACEUTA do novej lekárne.

Čaká Vás:
-výdaj liekov na lekársky predpis a bez predpisu s profesionálnym poradenstvom
-príprava liekov a ich kontrola
-zabezpečovanie sortimentu lekárne
-sledovanie správnosti uskladnenia
-spracovanie receptov pre zdravotné poisťovne
-a iné činnosti potrebné pre plynulý chod lekárne
-u ZODPOVEDNÉHO FARMACEUTA navyše činnosti vyplývajúce z legislatívy a zodpovednosť za chod lekárne

-príjemný a priateľský tím
-moderné pracovné prostredie
-ATRAKTÍVNE finančné ohodnotenie
-pracovný odev
-príspevok na stravu
-výhodný nákup sortimentu lekárne
-odborný rozvoj
-možnosť kariérne rásť
-PRÍSPEVOK NA CESTOVANIE/UBYTOVANIE !!!
-ODMENA 300 EUR PRI NÁSTUPE

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, u zodpovedného farmaceuta "Licencia"

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívne myslenie a úsmev, ústretovosť a komunikatívnosť, tímový duch, lojálnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť, iniciatívnosť.

Zabehnutá lekáreň v Dolnom Kubíne hľadá do svojho tímu novú posilu.
Ponúkame príjemné pracovné prostredie, férové platové podmienky, mnohé benefity.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3140979  Megjelentetés dátuma: 17.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou k obojstrannej spokojnosti