Strojný zámočník

RAUCH SPEKTRUM s.r.o.

Miesto práce
Lieskovská cesta 16, 960 01 Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím rozširujeme o šikovného zámočníka, ktorý musí byť zručný v strojárskom odvetí.
Náplň práce:
- kovoobrábacie a zámočnícke práce, brúsenie, vŕtanie podľa pracovných postupov
- skúšobná a finálna montáž výrobku u zákazníka v SR/EÚ
- navrhovanie zmien výrobného postupu s cieľom zvýšiť kvalitu a efektivitu výroby

- stabilná a perspektívna práca
- možnosť vlastnej sebarealizácie
- možnosť zahraničných služobných ciest
- pravidelné školenia a obnova preukazov
- pravidelné lekárske prehliadky a ich preplácanie

Termín výberového konania je len informatívny. Uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky, po posúdení životopisov, budú telefonicky kontaktovaní a prizvaní na konkrétny termín, na výberové konanie do našej spoločnosti. Pohovor bude pozostávať aj z praktickej časti.
Uchádzačov, ktorých nekontaktujeme, nespĺňajú naše požiadavky, a touto formou im Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
Zváranie TIGom VÝHODOU
Skúsenosti práce s nerezom - výhodou
Zodpovednosť
Manuálne zručný
Obsluha VZV výhodou

Spoločnosť RAUCH SPEKTRUM s.r.o. vyvíja, vyrába, montuje technologické zariadenia pre potravinársky priemysel. Špecializujeme sa na vývoj a výrobu zariadení na údenie, sušenie a zretie mäsových výrobkov, mäsa, hydiny, rýb a syrov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3582613  Megjelentetés dátuma: 9.4.2021  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.