Manažér stavby / Stavebný inžinier

Rastislav Grach - RENOVA

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
1 700 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude dohodnutá na osobnom pohovore na základe Vašich skúseností a praxe. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vo Vašej kompetencii bude najmä:
- vypracovávanie finančného a časového plánu projektu, aktívne riadenie projektu
- zodpovednosť za naplnenie finančného a časového plánu projektu
- tvorba cenových ponúk a rozpočtov
- kontrola kvality prác a priebehu realizácie
- koordinácia projektov so stavebnými profesiami
- komunikácia s klientmi, dotknutými inštitúciami a subdodávateľmi
- operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek, riešenie prípadných reklamácií projektu
- personálne a materiálno - technické zabezpečenie projektu
- hľadanie nových obchodných príležitostí

Váš pracovný čas bude flexibilný, kedže prácu budete vykonávať sčasti v kancelárii a sčasti priamo v teréne na stavenisku či na stretnutiach s obchodnými partnermi a klientmi. Nezanedbateľnú časť práce môžete vykonávať i priamo z domu. Kedže Vašu odvedenú prácu vieme oceniť, máme pre Vás pripravené i veľmi zaujímavé finančné odmeňovanie - tzv. výkonnostnú zložku a taktiež odmeňovanie pri významných súkromných či pracovných udalostiach . Samozrejmosťou je firemný telefón a notebook. Keď budete kreatívni a využijete možnosť sebarealizácie, ktorú Vám dáme možnosť uplatniť, kariérny rast a postup Vás neminie.

Životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom nám, prosím, zašlite mailom na adresu [email protected], alebo na adresu [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať za účelom dohodnutia osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme menšia, rodinne založená stavebná spoločnosť, ktorá má ambíciu rozrásť sa a stať sa významným dodávateľom stavebných prác na regionálnej a časom i na celoslovenskej úrovni. Preto hľadáme skúsenú a výraznú osobnosť so silnými riadiacimi, argumentačnými a komunikačnými schopnosťami, ktorá sa bude aktívne podieľať na realizáciách stavebných projektov a pomôže nám našu víziu zrealizovať.

Stavebno - obchodná spoločnosť zaoberajúca sa investičnou výstavbou a výstavbou rodinných domov od vypracovania projektovej dokumentácie až po odovzdanie diela klientovi.
ID: 3846054  Megjelentetés dátuma: 12.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac