IT support - dlhodobá brigáda!

Rare Crew s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • evidencia majetku
  • inštalácia laptopov
  • pomoc pri práci infraštruktúrneho oddelenia
  • technická podpora zamestnancov

Máme záujem o kandidátov, ktorí preferujú dlhodobú brigádu popri škole, nie iba na leto.
V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím náš dotazník: https://rarecrew.wufoo.com/forms/online-interview-questionnaire-en-sys-admin/def/Field4032=4055C2

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • základná orientácia v IT (čo je laptop, čo je monitor, čo je napájací kábel, ako pripojiť myš k PC)
  • základy anglického jazyka
  • schopnosť pracovať so systémom na evidenciu majetku
  • základna znalosť vedieť rozlíšiť čo je PC OS a Server OS - výhodou je základná znalosť prostredia Windows
  • manuálna zručnosť

Rare Crew is a global software company with reputation for delivering high quality tailor-made IT solutions. Our goal is to be the most reliable and go-to partner for clients that are in need of sophisticated solutions for their operations and business development.
Our solutions help multinational enterprises who are at the forefront of innovation, as well as medium businesses with ambitions to grow. Rare Crew was founded in 2011, and since then, we have delivered many successful projects.

Our team

Our Rare Crew teams include more than 150 highly qualified and talented developers, project managers, UX/UI designers, testers, business analysts, and specialists who do their best to deliver services to the highest standard every time. With team players from all over the globe, our diversity of approaches and experiences is one of our greatest assets.
If you share our values and find the company benefits appealing, why not join our team?

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3713429  Megjelentetés dátuma: 24.1.2020  Alapbér (bruttó): 3,5 EUR/hod.